Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Robotics;Notes Dash

Robotics;Notes Dash oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Robotics;Notes Dash oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Robotics;Notes Dash sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Robotics;Notes Dash satın al!

PsnStore

249.00₺

PsnStore US

301.37₺

PsnStore UK

358.86₺

PsnStore ES

359.01₺

Çıkış tarihi: Oct. 16, 2020
Geliştiren: SPIKE CHUNSOFT, INC.
Yayıncı: SPIKE CHUNSOFT, INC.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Tanegashima'ya geri dönün ve ROBOTICS;NOTES DaSH'de Bilim Macera serisine devam edin!Tanegashima adası Yaz Festivali'ne hazırlanıyor. Kaito Yashio, JAXA'dan tanıdık Nae Tennouji aracılığıyla STEINS;GATE serisinden Itaru Hashida ile tanıştı. Itaru adada bir tura çıktığını iddia ediyor, ancak zaman geçtikçe oldukça tuhaf davranmaya başlıyor ... Bu arada, etraflarında tedirgin edici olaylar yaşanmaya başlıyor; Dünyayı yeniden kaosa sürükleyecek bir olayın habercileri.Nefes Kesen Görüntüler - ROBOTICS;NOTES dünyasını yeni animasyonlu grafiklerle daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyin.Mutlu Sonunuzu Bulun - En sevdiğiniz karaktere aşık olmanızı sağlayan karmaşık, dallara ayrılan hikâyeler içerir!Timelines Converge - STEINS;GATE serisinden sevilen bir karakter olan Itaru Hashida (Daru), DaSH'de hikayenin karmaşık bir bölümünü oynuyor ve bunu Science Adventure hayranları için bir zorunluluk haline getiriyor.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Desperados III
499.00₺ 342.09₺
Hemen İncele
PS4
Skyworld
219.00₺ 258.86₺
Hemen İncele
PS4
Xcom 2 Collection
639.00₺ 127.80₺
Hemen İncele
PS4
Railway Empire
219.00₺ 172.55₺