Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

The Outer Worlds: Kurul Onaylı Paket

The Outer Worlds: Kurul Onaylı Paket fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Outer Worlds: Kurul Onaylı Paket satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

539.00₺

PsnStore UK

763.68₺

Çıkış tarihi: Dec. 3, 2020
Geliştiren: TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE UK
Yayıncı: TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE UK
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
The Outer Worlds: Kurul Onaylı Paket şimdi ambalajsız! Pakette The Outer Worlds ana oyun ile birlikte her iki hikâye genişletmesine de erişim sağlayan The Outer Worlds Genişletme Kartı var. THE OUTER WORLDSThe Outer Worlds, Obsidian Entertainment ve Private Division'dan ödüllü bir tek oyunculu bilimkurgu RPG oyunu.Galaksinin en uzak köşesine doğru yol alan bir sömürgeci gemisinde seyahat ederken kayboluyor ve onlarca yıl sonra uyandığınızda kendinizi Halcyon kolonisini yok etmekle tehdit eden derin bir komplonun içinde buluyorsunuz. Uzayın derinliklerinde keşfe çıktığınızda, iktidar savaşına girmiş farklı gruplarla karşılaşıyorsunuz ve seçtiğiniz karakter, bu oyuncu odaklı hikâyenin nasıl devam edeceğini belirliyor. Koloninin kurumsal denkleminin hesapta olmayan değişkeni sizsiniz.THE OUTER WORLDS GENİŞLETME PAKETİThe Outer Worlds Genişletme Paketi içeriğinde iki hikâye genişletmesi bulunuyor. Obsidian Entertainment ve Private Division’ın yarattığı, büyük beğeni toplayan ve pek çok ödül alan, kara mizah öğeleri de taşıyan bu bilim kurgu RPG oyununun iki ilave hikâye genişletmesinde, yeni esrarengiz çatışmalar, entrika dolu görevler, tuhaf yeni mekanlar, acayip silahlar, çapraşık karakterler ve Halcyon Kurulunun yanında veya karşısında savaşmak üzere yeni yollar sizi bekliyor.• The Outer Worlds: Peril on Gorgon'da, Halcyon'un en hırslı ve tehlikeli bilimsel çalışmalarından biri olan, kolonideki işçilerin verimliliğini artırmak üzere geliştirilen Adrena-Time adlı ilaç projesinin ardında yatan gizemi çözmeye çalışıyorsunuz.• The Outer Worlds: Murder on Eridanos'ta, Halcyon kolonisinin tarihindeki en esrarengiz cinayeti araştırıyorsunuz. Rizzo'nun reklam yüzü meşhur Halcyon Helen öldürülerek ortadan kaldırılmış ve herkes cinayet şüphelisi.Genişletme Kartı içeriğini oynayabilmek için aynı platform üzerinde The Outer Worlds oyununa sahip olmak gereklidir.Murder on Eridanos'u indirip erişim kazanmak için lütfen Murder on Eridanos PlayStation™ Store sayfasına giderek "İndir" öğesini seçin.

None
None

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺