Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Azure Reflections

Azure Reflections oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Azure Reflections oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Azure Reflections sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Azure Reflections satın al!

PsnStore Endonezya

208.09₺

PsnStore US

214.70₺

PsnStore

239.00₺

PsnStore UK

239.20₺

PsnStore ES

256.40₺

Çıkış tarihi: Feb. 22, 2021
Geliştiren: Phoenixx Inc.
Yayıncı: Phoenixx Inc.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Bu öğe, Sony Music Entertainment(Japan) Inc. 'den satılan Azure Reflections ile aynı içerikten oluşur.Zaten Azure Reflections olanlara hemen hemen aynı ürünü tekrar almamaları tavsiye edilir.Şimdi PlayStation®4 ' te: bir yan-parşömenci Bullet Hell fangame Japonya 'dan gelen sıcak atıcılar birine dayalı, Touhou projesi!Düşmanlar her yönden yorulmadan saldırın! Düşman gibi arkadaşlar üzerinden bir yol yapmak için bir Danmaku saldırı ile zaman içinde geri hit!Kurşun cehennemde iyi değil mi? Her şey yolunda. Biz daha önce, ve bir kurşun Hell shooter oynamak için nasıl temelleri aracılığıyla rehberlik öğretici bir alıştırma yapabilirsiniz uygulama modu sunuyoruz.Ayrıca toplamak için çok şey var! En sevdiğiniz görünüm için aksesuarları birleştirin! Ekstra Görüntüleyici modu ile Gensokyo Girls eylem rakamları toplayın.Tüm başarıları toplamak için yönetmek mi?

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺