Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Blast 'Em Bunnies

Blast 'Em Bunnies fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Blast 'Em Bunnies satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

42.54₺

PsnStore US

42.54₺

PsnStore UK

47.42₺

PsnStore

48.00₺

PsnStore ES

50.55₺

Çıkış tarihi: March 9, 2016
Geliştiren: NNOOO PTY LTD.
Yayıncı: NNOOO PTY LTD.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Silahlarını geliştirmek için tavşanları havaya uçur ve jetonları topla. Tavşan deliğini saldırılardan koruyabilecek misin?Havuç tüfeği kullanarak tavşanları hakla, otomatik karpuz silahıyla postlarını yüz ya da çalı fasulyesi lazeriyle dehşet saç. Onlardan olabildiğince çok yok etmek ister misin? Şalgam havanı maksimum sıçratma zararı verir.Bu yetenekli pamuk kuyruklular, çeşitli şekil ve boyutta olabilir. Hatta bazıları uçabilir, o yüzden bu barbar tavşan grubuyla baş etmek için cephaneliğindeki tüm silahlara ihtiyacın olacak. Nasıl kötü kalpli oldukları, nereden geldikleri ve uçmayı onlara kimin öğrettiği bir sır. Ama tavşan bulmacalarıyla harcanacak vakit yok, hemen favori silahını al ve... Tavşanları Havaya Uçur!Jetonları vurarak topla ve sonra yeni silahlara, seviye artırımlarına, mühimmat tiplerine ya da sağlığını iyileştirmek için harca! Muhteşem yeni arenalara gir ya da indirilebilir arena ve kaplama paketleriyle tavşanların görüntüsünü kişiselleştir.Oyun içi satın alma opsiyonu Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. PS4: Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.PS Vita: Uyumlu Taşınabilir Konsol sistemlerinden etkinleştirilmiş 3 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Blast 'Em Bunnies © 2015 Nnooo. All rights reserved.

PS4 & PS5