Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Dreii

Dreii fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Dreii satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

67.54₺

PsnStore US

67.54₺

PsnStore

76.00₺

PsnStore UK

76.26₺

PsnStore ES

80.49₺

Çıkış tarihi: March 9, 2016
Geliştiren: Bitforge AG
Yayıncı: Bitforge AG
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Ödüllü katılımcı fizik bilmecesi Dreii’nin büyüleyici dünyasını tecrübe edin.Dreii beceri, mantık ve dostluğa dayalı bir yapboz oyunudur. Dünya çapındaki oyuncuları yerçekimine karşı olan savaşta birbirlerine karşı yardımcı olmak için gerçek zamanda zarifçe bağlar.• Bir Kule inşa et. Görev basit. Ama bir kez daha işler birbirine girdi… Patlayıcılar, gök gürültülü fırtınalar, tamamen beceriksiz meslektaşlar. Of bir de şu yerçekimi denen şeyi duydun mu?• Arkadaşlarınla oyna. Dreei tüm platformlardaki tüm ekranları otomatik olarak bağlar. Yani cep telefonlarında ve masaüstü bilgisayarlarında Dreei’ye sahip dostlarınla bile oynayabileceğin anlamına geliyor. • PlayStation®4 ve PS Vita için yapıldı. Dreii, PlayStation®4 ve PS Vita’da güzelce oynanır. En başından beri içgüdüsel kontrollerden ve hoş PS Vita görüntülerinden yararlanılarak Sony sistemleri için tasarlandı ve optimize edildi.Bu Cross-Buy ürününü PlayStation®4 ve PS Vita sürümlerine indirebilirsiniz.PlayStation®4 ve PS VitaBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. PS4: Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.PS Vita: Uyumlu Taşınabilir Konsol sistemlerinden etkinleştirilmiş 3 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.(c) Etter Studio and bitforge Ltd.

None
None