Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Firewall Zero Hour

Firewall Zero Hour fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Firewall Zero Hour satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

168.99₺

PsnStore

259.00₺

PsnStore UK

293.65₺

PsnStore ES

302.14₺

Çıkış tarihi: Aug. 29, 2018
Geliştiren: Sony Interactive Entertainment Europe
Yayıncı: Sony Interactive Entertainment Europe
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Bu oyunu oynamak için PlayStation®VR hedef kontrol cihazı veya DUALSHOCK®4 kablosuz kontrol cihazı gereklidir.STRATEJİNİZİ YAPIN. İLETİŞİME GEÇİN. ÜSTÜNLÜK SAĞLAYIN.PlayStation®VR’a özel bu etkip tabanlı sürükleyici nişancı oyununda tam 360º görüş açısıyla ve tam hareket özgürlüğüyle taktiksel saldırılar düzenleyin.Değerli istihbarat için çok riskli savaşlara katılan elit paralı askerlerin bir birimine dahil olun, 3 boyutlu seslerle tüm çatışma seslerini işitin.Stratejiler kurmak, düşmanı ortadan kaldırmak, hedefin güvenliğini sağlamak ve parayı eve götürmek için birlikte çalışın.• 4’e 4 karşılaşmalar için ekibinizi kurun.• Tehlikeli ve egzotik bölgelerde savaşa girin.• Silahlarınızı ve ekipmanlarınızı özelleştirip geliştirin.• Heyecanlı tekli senaryolarda mücadele etmek için talim yapın.• Ölümcül isabetlilik ve hassas izleme ile rakiplerinizi alt etmek için PS VR hedef kontrol cihazınızı kullanın.

None
None

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺