Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Everybody's Gone To The Rapture

Everybody's Gone To The Rapture oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Everybody's Gone To The Rapture oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Everybody's Gone To The Rapture sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Everybody's Gone To The Rapture satın al!

PsnStore

144.00₺

PsnStore US

172.17₺

PsnStore UK

191.49₺

PsnStore ES

205.10₺

Çıkış tarihi: Aug. 11, 2015
Geliştiren: Sony Interactive Entertainment Europe
Yayıncı: Sony Interactive Entertainment Europe
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Hikâyemiz dünyanın sonunda başlıyor.6 Haziran 1984 Çarşamba saat 6:37. Asıl Olay'dan bu yana beş gün, dört saat ve 30 dakika geçti. Huzurlu İngiliz kırsal bölgesi Yaughton'un köyü Shropshire bomboştur.Oyuncaklar çocuk bahçelerinde unutulmuş, rüzgârlar kilise çevresindeki karantina broşürlerini uçurmaktadır. İpe serilmiş ve toplanmamış çamaşırların etrafında tuhaf sesler yankılanmaktadır.Bu ıssız dünyada geride kalan biri olarak hayatlarını kaybedenlerin anıları aracılığıyla kıyametin gizemini çözmek için yavaşça parçaları birleştirmelisiniz.Ödüllü macera oyunu, çizgisel olmayan bir anlatıma sahip Dear Esther'ın yaratıcıları The Chinese Room'un bu yapımında tercihleriniz ve keşifleriniz maceranızı belirleyecek.