Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Arcade Archives Shusse Ozumo

Arcade Archives Shusse Ozumo oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Arcade Archives Shusse Ozumo oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Arcade Archives Shusse Ozumo sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Arcade Archives Shusse Ozumo satın al!

PsnStore

67.00₺

PsnStore US

68.81₺

PsnStore UK

69.28₺

PsnStore ES

71.72₺

Çıkış tarihi: July 19, 2016
Geliştiren: HAMSTER CORPORATION
Yayıncı: HAMSTER CORPORATION
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
'Shusse Ozumo' 1984 yılında Technos Japonya tarafından geliştirilen bir spor oyunu.Oyuncular Sumo güreşçileri gibi oynamak ve Yokozuna olmayı hedefliyoruz. 'Shusse Ozumo' eski sumo arcade oyunu ve daha sonra Sumo Turnuvası oyunları öncüsü oldu.Sumo bir güreşçi (Rikishi) dairesel bir halka (Dohyo) dışında veya ayak tabanı dışında herhangi bir şeyle yere dokunmadan başka bir güreşçi zorlamak için çalışır rekabetçi bir tam temas güreş sporudur.'In-Game Dil: Japon Sadece'PS4™ sistemi sunan ek özelliklerinden yararlanarak ederken 'Arcade Archives' serisi sadakatle PS4™ sisteminde klasik arcade oyunları başyapıtlarını yeniden kurdu.Oyuncular HİSSE özelliği ile oyun ekranları ve videoyu paylaşabilir, hem de çevrimiçi skor sıralamasında afiş üzerinde ayakta geliştirmek için çevrimiçi diğer oyuncularla rekabet edebilir.Video oyunları için bir nesil inşa başyapıt tadına varın.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺