Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Clockwork Tales: Of Glass And Ink

Clockwork Tales: Of Glass And Ink fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Clockwork Tales: Of Glass And Ink satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

126.72₺

PsnStore UK

140.89₺

PsnStore

144.00₺

PsnStore ES

151.01₺

Çıkış tarihi: Nov. 29, 2016
Geliştiren: ARTIFEX MUNDI S.A.
Yayıncı: ARTIFEX MUNDI S.A.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Heyecan verici ve steampunk-vari bu polisiye macera oyununda kendinizi kaydedin. Tuhaf depremler dünyanın gözde şehirlerini un ufak ederken, dahi Doktor Ambrose Ink bunun altında yatan sebepleri bulmaya çalışır. Ancak bu garip olayı aydınlatmak için, Gottland Genel Mühendislik Şatosunu kasıp kavurarak bu kıyamete bir son verecek olan kadim dostu Ajan Evangeline Glass’in yardımına ihtiyacı vardır.1 Oyuncuminimum 700 MB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.2016 Artifex Mundi

None
None