Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Mxgp2 — The Official Motocross Videogame Compact

Mxgp2 — The Official Motocross Videogame Compact oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Mxgp2 — The Official Motocross Videogame Compact oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Mxgp2 — The Official Motocross Videogame Compact sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Mxgp2 — The Official Motocross Videogame Compact satın al!

PsnStore

71.00₺

PsnStore US

86.04₺

PsnStore UK

95.60₺

PsnStore ES

102.50₺

Çıkış tarihi: Sept. 8, 2016
Geliştiren: MILESTONE SRL
Yayıncı: MILESTONE SRL
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
MXGP2 - The Official Motocross Videogame Compact, 2015 MXGP sınıfı sezonunun tüm sürücülerini, resmi takımlarını ve pistlarini seçmenize imkan tanıyarak Motocross Dünya Şampiyonası'nı size yeniden yaşatacak!1 OyuncuAğ Oyuncusu 2-12 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirirminimum 12 GB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.MXGP2 - The Official Motocross Videogame Compact © 2016 Published and Developed by Milestone S.r.l. All rights reserved. Copyright © 2016 Youthstream - All rights reserved