Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Arcade Archives Arcade Vulcan Venture

Arcade Archives Arcade Vulcan Venture oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Arcade Archives Arcade Vulcan Venture oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Arcade Archives Arcade Vulcan Venture sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Arcade Archives Arcade Vulcan Venture satın al!

PsnStore

67.00₺

PsnStore UK

69.28₺

PsnStore ES

71.72₺

Çıkış tarihi: Aug. 23, 2016
Geliştiren: HAMSTER CORPORATION
Yayıncı: HAMSTER CORPORATION
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
'VULCAN VENTURE' 1988 yılında KONAMI tarafından yayımlanan bir atış oyunu.Oyuncular Gofer özel kuvvetlerden gezegen GRADIUS korumak amacıyla süper boyut savaşçısı 'Vic Viper' kontrol edecek.Bu GRADIUS serisinin en iyi başlık ve çekim oyun tarihinin ün bir başlık birden fazla ödül kazanmış olan olduğunu!Bu ürün 3 Japon sürümleri ve 'VULCAN VENTURE' 2 sürümlerini içerir.PS4™ sistemi sunan ek özelliklerinden yararlanarak ederken 'Arcade Archives' serisi sadakatle PS4™ sisteminde klasik arcade oyunları başyapıtlarını yeniden kurdu.Oyuncular HİSSE özelliği ile oyun ekranları ve videoyu paylaşabilir, hem de çevrimiçi skor sıralamasında afiş üzerinde ayakta geliştirmek için çevrimiçi diğer oyuncularla rekabet edebilir.Video oyunları için bir nesil inşa başyapıt tadına varın.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺