Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Warlocks Vs Shadows

Warlocks Vs Shadows oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Warlocks Vs Shadows oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Warlocks Vs Shadows sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Warlocks Vs Shadows satın al!

PsnStore

99.00₺

PsnStore US

120.49₺

PsnStore UK

137.48₺

PsnStore ES

143.54₺

Çıkış tarihi: Sept. 5, 2017
Geliştiren: TEYON
Yayıncı: TEYON
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Warlocks vs Shadows son derece hızlı ve dinamik bir RPG/brawler oyunudur. Düşmanlarınızı kaba güç ve kurnaz stratejiler ile yok edin, güçlü eşyalar keşfedin, özel güç ve saldırılarla zafere ulaşın.Birbirinden farklı 11 değişik güce sahip karakterden istediğinizi seçin. Her büyücünün kendine has güçleri ve oynanış tarzı var: Her yeni oyun farklı ve heyecan verici!Rengarenk piksel grafikler, büyüleyici sanat tasarımı ve müziklerle bezeli 2D dünyada kendinizi kaybedin. Her bir karakter ve düşmanlar müthiş bir şekilde resmedildi: ekrandan taşan devasa savaş makineleriyle farklı saldırıları ile sizi havaya uçuracak iblis canavarlar ile kapışın.Hikaye modunu tek başınıza ya da co-op olarak oynayabilirsiniz ve arkadaşlarınız ile Deathmatch modunda 4 kişiye kadar kapışarak en iyi refleks ve beceriye sahip kimmiş ve hayatta kalacakmış görebilirsiniz!Gölgelerin üzerine bütün güçlerinizi salarak evrenin yok oluşunu engelleyebilecek misiniz? Büyücülerinizi savaşa çağırın!1-4 OyuncuDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.©2017 One More Level. Teyon. All rights reserved.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺