Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

3 In 1 Indie Bundle

3 In 1 Indie Bundle fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak 3 In 1 Indie Bundle satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore UK

93.88₺

PsnStore

95.00₺

PsnStore ES

100.64₺

Çıkış tarihi: May 29, 2018
Geliştiren: SMARTPHONE LABS LLC
Yayıncı: SMARTPHONE LABS LLC
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
'The Keeper of 4 ElementsHerhangi bir olası düşman savuşturmak için element kule ve yıkıcı büyü kullanarak adalar savunma, karşı çıkmalıdır. Karanlık ordularını adanın sırrını keşfetmek izin vermeyin!''Battalion CommanderBattalion Commander eğlenceli bir askeri arcade oyunu. diğer benzer oyunlardan Onun ana fark yalnızca bir karakter değil oynamak, ama bir bütün kadro ile olabilir. Ve tabii ki, başarıları ve yükseltmeleri hakkında unutmayın.''The Treasures of Montezuma 4Annaya onun rüyalar ülkeyi aramaya yardım ediniz. Aynı fişlerinden sıraları düzenliyiz bütün sınavları geçiniz ve sevgili kahramanın kaderi hakkında hakikati biliyiz.' Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺