Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Raging Justice

Raging Justice fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Raging Justice satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

58.00₺

PsnStore UK

117.39₺

PsnStore US

126.72₺

PsnStore ES

130.87₺

Çıkış tarihi: May 8, 2018
Geliştiren: Team 17 Digital LTD
Yayıncı: Team 17 Digital LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Raging Justice efsanevi tanıtımları olan ve vurdulu kırdılı oyunların vahşi cazibesini taşıyan klasik bir yüzyıl dövüş oyunu!Şehirde kaos hakim! Suç ve yolsuzluk hiç olmadığı kadar artmış durumda ve haydutlar her yerin altını üstüne getiriyor. Bu gangsterlere adaleti kabul ettirmek için ölümcül sokaklarda dövüşmek zorundasın.Kilit Özellikler:Vurdulu Kırdılı Dövüş: Acımasız suçlularla vahşice dövüşürken, yağmur yağıyor! Tutuklama Emirleri: Sağlık kazanmak ve seviye görevlerini tamamlamak için yasalara göre hareket etmek ve düşmanlarını tutuklamak veya adaleti kendi ellerinle sağlamak arasında seçim yap. İyi polis mi kötü polis mi olmak istersin?Silahlar: İnanılmaz bir silah çeşitliliği sayesinde tam bir ölüm makinesi olabilirsin!Yerel Yardım: Suç dünyasına karşı tek başına savaş veya bu savaşta sana yardımcı olması için bir ortak seç! Dünya Liderlik Tablosu: İyi polis/kötü polisi unut, güneş gözlüklerini çıkar ve en iyi polis olmaya odaklan!1-2 Oyuncuminimum 2 GB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Raging Justice. Developed by Makin Games. Published by Team17. © 2018. Team17 is a registered trademark of Team17 Digital Limited. All other trademarks, copyrights and logos are property of their respective owners.

None
None

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺