Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Skytime

Skytime oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Skytime oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Skytime sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Skytime satın al!

PsnStore US

25.75₺

PsnStore

29.00₺

PsnStore UK

29.79₺

PsnStore ES

30.67₺

Çıkış tarihi: Nov. 5, 2018
Geliştiren: Sometimes You
Yayıncı: Sometimes You
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
SkyTime, zamanınızı yavaşlattığınız, mermileri atlattığınız, taretleri yok edeceğiniz ve engelleri aşabileceğiniz 3D bir platformdur!SkyTime'da, ailenizi bir çığda kaybeden ve onları geri almaya çalışan bir bilim insanısınız. Bir zaman makinesi yarattınız, ancak bir anahtar bileşeni eksikti: onu çalıştırmak için bir reaktör çekirdeği. Kötü özel askeri şirket Mortech'ten birini çaldın ve şimdi kovalanıyorsun. Onları çeker misin?Birçok farklı şekilde 9 seviyeden geçin. Mümkün olduğunca çabuk geçebilir veya yol boyunca tüm taretleri yok etmeye çalışabilirsiniz. Her durumda, bu sıkıcı bir akşam veya sabah olmayacak, ya da bu oyunu oynamaya karar verdiğinizde!Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1 Oyuncuminimum 600 MB alan gerekirHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© Six Bobs (Alexey Khazov, Brandon van Doorn, Cristian Ionescu, Lars van Dorenvanck, Admir Leka, Joran Vergoessen)© Sometimes You

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺