Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Touhou Sky Arena Matsuri Climax

Touhou Sky Arena Matsuri Climax fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Touhou Sky Arena Matsuri Climax satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

252.12₺

PsnStore

345.00₺

PsnStore UK

352.40₺

PsnStore ES

362.58₺

Çıkış tarihi: Aug. 7, 2018
Geliştiren: MEDIASCAPE CO., LTD.
Yayıncı: MEDIASCAPE CO., LTD.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Japonya'nın popüler oyun serisine dayanan 'Touhou Project'TOUHOU SKY ARENA, PlayStation®4 konsolunda oynayabileceğiniz heyecan dolu bir 3B aksiyon savaş oyunudur!'Heyecan dolu savaş sisteminde' çalan şarkıya göre karakterlerin yetenekleri değişir!Gökyüzünde dramatik kız savaşlarına katılın!Savaşlar için her biri 2 farklı türe sahip olmak üzere 20 karakter yer alır. 40 farklı tür arasından seçim yapın!PlayStation™Network aracılığıyla en fazla 4 farklı kullanıcıyla birlikte oyunu çevrimiçi oynayabilirsiniz.Rokugen Alice, A-ONE, BUTAOTOME ve Yuuhei Satellite gibi ünlü Japon sanatçılar 70'i aşkın savaş şarkısı kaydetti. Şarkılar, Gensokyo gökyüzünde yankılanıyor, hadi kızların şönleni başlasın!-------------------------------------------------------------------------This product is in English with Japanese voices.Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1-4 OyuncuAğ Oyuncusu 2-8 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.©Team Shanghai Alice©Mediascape Co., Ltd. / Areazero

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺