Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Destiny 2: Beyond Light + 1 Season

Destiny 2: Beyond Light + 1 Season fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Destiny 2: Beyond Light + 1 Season satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

129.30₺

PsnStore US

252.10₺

PsnStore UK

302.73₺

Çıkış tarihi: Jan. 1, 2021
Geliştiren: Bungie
Yayıncı: Bungie
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Beyond Light + 1 Sezon ile Birlikte VerilirO an aktif olan Sezona*, Egzotik Açıklamaya Vakit Yok Pals Tüfeğine ve katalizörüne erişim.YENİ BİR YOLCULUĞA ÇIK Donmuş Europa sınırı, pek çok kayıp sır barındırır, Stasis'in karanlık gücü de bu sırlardan biridir. Karanlığın Kell'i bu gücü Günahkar kuvvetlerine vermeden önce kontrol edebilmek için gizemli Exo Stranger ile iş birliği yapman gerekiyor. KARANLIĞI KULLAN Savaş alanında hüküm sürmek için yeni Stasis elementinin gücünü kullan. Her Muhafız sınıfı, Stasis'i farklı bir şekilde kullanır: Büyücü - Shadebinder: Güçlü bir Stasis asası çağır ve düşmanlarını buzun içinde dondur. Avcı - Revenant: Stasis parçacıklarından bir çift Kama bıçağı yarat. Titan - Behemoth: Kudretli bir Stasis eldiveniyle düşmanlarına sert bir darbe indir. CEPHANELİĞİNİ GENİŞLET Buzun ve harabelerin altında sayısız yadigar, bolca silah ve daha fazlası yatıyor. Bu yeni teknolojiyi al ve çorak diyarı ehlileştirme cesareti göster.*Bu sürüm ilk kez satın alındığında, satın alımdan sonraki ilk girişte o an aktif olan Sezona erişim sağlanacaktır.

PS4 & PS5