Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Gutwhale PS4 & PS5

Gutwhale PS4 & PS5 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Gutwhale PS4 & PS5 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore UK

33.13₺

PsnStore

33.60₺

PsnStore ES

35.35₺

PsnStore US

42.93₺

Çıkış tarihi: Jan. 1, 2021
Geliştiren: RATALAIKA GAMES SL
Yayıncı: RATALAIKA GAMES SL
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Bu ürün, bu oyunun hem dijital PS4™ versiyonunu hem de dijital PS5™ versiyonunu indirmenizi sağlar.Gutwhale, bir canavarın midesinde geçen, sonlu bir roguelike oyundur! Bu oyunun karşınıza çıkardığı zorluklarda ustalaşmak için sindirim sistemi ile savaşırken cephanenizle kendiniz arasındaki mesafeyi iyi ayarlamanız gerekecek!Bağırsağın derinliklerine doğru inin, cephanenizi yanınızdan ayırmayın, tuhaf şapkaların kilidini açın ve minibüsün altında kalın! Bölümler rastgele oluşturulur ve son meydan okuma modu sonsuza kadar oynanabilir!Özellikler* Eşsiz düşmanlarla dolu 3 bölge* Kilidi açılabilir oyun değiştiren şapkalar* Oyunu bitirmek yalnızca sonun başlangıcıdır* Sonsuz yüksek skor moduBu oyunun PS4™ versiyonuna zaten sahipseniz, PS5™ dijital versiyonunu ekstra ücret ödemeden edinebilirsiniz ve bu ürünü satın almanıza gerek yoktur. PS4™ disk kopyasının sahipleri, PS5™ dijital versiyonunu her indirmek veya oynamak istediklerinde PS5™'e yerleştirmelidir. PS5™ Dijital Sürüm disksiz konsolunu satın alan PS4™ oyun diski sahipleri, ekstra ücret ödemeden PS5™ versiyonuna sahip olamayacaktır.

PS4 & PS5