Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Riptide Gp Bundle

Riptide Gp Bundle oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Riptide Gp Bundle oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Riptide Gp Bundle sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Riptide Gp Bundle satın al!

PsnStore

92.00₺

PsnStore US

111.88₺

PsnStore UK

119.54₺

PsnStore ES

133.28₺

Çıkış tarihi: Nov. 23, 2017
Geliştiren: VECTOR UNIT, INC.
Yayıncı: VECTOR UNIT, INC.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
RIPTIDE GP: RENEGADEZırhlı sürücülerin büyük şelalelerde ölüme meydan okuyan gösteriler yaptığı, şehrin su yollarında polisleri atlattıkları ve kabaran dalgalar arasında son derece tehlikeli hızlarda gaza bastıkları yerde yasa dışı su jeti yarışının geleceğini deneyimle.Daha sonra yeteneklerini alarak çevrim içi ortama gir ve dünya çapında 8 oyunculu çevrim içi karşılaşmalarda rakiplerinle savaştığın en büyük teste katıl. Liderlik sıralamasında üstünlük için hayalet yarış mücadele modunda arkadaşlarına meydan oku. Hatta kendi cihazında bölünmüş ekranda 4 oyuncuya kadar da oynayabilirsin!RIPTIDE GP2Gelecekten gelen şehir manzaralarında, kıvrılan kanal ve nehirlerde, açık limanlarda ve gizemli araştırma merkezlerinde yarış. Göklere doğru sıçra ve ölüme meydan okuyan numaralar yap. Güçlü tekneler al, performanslarını ve tasarımlarını tarzına uyacak şekilde değiştir. 4 oyuncuya kadar çıkabilen yarışlarla evde arkadaşlarınla kapış!COMPATABILITY NOTESRIPTIDE GP: RENEGADE1-4 playersOnline Play (Optional) 2-8 playersDUALSHOCK®41080p HD Video OutputRIPTIDE GP21-4 playersDUALSHOCK®41080p HD Video OutputBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Copyright 2011-2017 Vector Unit Inc. Riptide GP and Vector Unit are registered trademarks of Vector Unit Inc in the United States and other countries.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺