Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Enigmatis Collection

Enigmatis Collection fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Enigmatis Collection satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

302.56₺

PsnStore

345.00₺

PsnStore UK

352.40₺

PsnStore ES

362.58₺

Çıkış tarihi: April 6, 2018
Geliştiren: ARTIFEX MUNDI S.A.
Yayıncı: ARTIFEX MUNDI S.A.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Çok beğeni toplayan Artifex Mundi üçlemesi artık set olarak mevcut! Özel dedektif olun ve Maple Creek'teki gizemli bir tarikatı araştırın. Şeytani rahibin ayak izlerini takip edin ve görünenden daha fazla sır saklayan sisli Ravenwood Parkı'nı keşfe çıkın. Nefes kesen Karkhala'ya yolculuk edin ve gizemli kötülük kaynağını bulup yok etmenin yollarını arayın.Denna bunt innehåller:Enigmatis: The Ghosts of Maple CreekEnigmatis 2: The Mists of RavenwoodEnigmatis 3: The Shadow of KarkhalaBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© 2018 Artifex Mundi

PS4

Benzer Ürünler

PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺