Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Day Of The Tentacle Remastered

Day Of The Tentacle Remastered fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Day Of The Tentacle Remastered satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

126.07₺

PsnStore US

126.07₺

PsnStore UK

140.89₺

PsnStore

144.00₺

PsnStore ES

151.01₺

Çıkış tarihi: March 22, 2016
Geliştiren: DOUBLE FINE PRODUCTIONS INC.
Yayıncı: DOUBLE FINE PRODUCTIONS INC.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
LucasArts tarafından orijinal olarak ilk kez 1993 yılında, Ron Gilbert’ın çığır açan Maniac Mansion oyununun devamı olarak yapılan Day of the Tentacle, zaman içinde yolculuğun yer aldığı akıl almaz bir çizgi bulmaca macerasıdır ve birbirine hiç benzemeyen üç arkadaş birlikte çalışarak mutasyona uğramış şeytani mor bir yaratığın dünyayı ele geçirmesini engel olurlar!Yirmi yıldan daha uzun bir süre sonra, Day of the Tentacle yeniden düzenlenen sürümünde yüksek çözünürlüğe sahip el ile yapılan çizimler ve yeni audio, müzik ve ses efektleri ile geri geliyor.Oyuncular klasik ve yeni düzenleme arasında gidip gelebilir ve audio, görüntüler ve kullanıcı ara yüzünü içlerinden geldiği gibi karıştırıp eşleştirebilirler! Aynı zamanda bir konsept sanatsal tarayıcı ekledik ve oyunun orijinal yapımcılarının yorumlarını da kaydettik.Bu Cross-Buy ürününü PS4™ ve PS Vita sürümlerine indirebilirsiniz.© & ™ Lucasfilm Ltd. Tüm hakları saklıdır. Double Fine Productions ve Double Fine logoları Double Fine Productions, Inc.'e ait özel ticari markalardır. Tüm hakları saklıdırBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. PS4: Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.PS Vita: Uyumlu Taşınabilir Konsol sistemlerinden etkinleştirilmiş 3 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.1 OyuncuDUALSHOCK®41080p HD Video Çıkışı

PS4 & PS5