Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Stellaris: Console Edition — Standard Edition

Stellaris: Console Edition — Standard Edition oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Stellaris: Console Edition — Standard Edition oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Stellaris: Console Edition — Standard Edition sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Stellaris: Console Edition — Standard Edition satın al!

PsnStore

179.00₺

PsnStore UK

394.75₺

PsnStore ES

410.31₺

Çıkış tarihi: Feb. 26, 2019
Geliştiren: PARADOX INTERACTIVE AB
Yayıncı: PARADOX INTERACTIVE AB
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Paradox Development Studio, Stellaris: Console Edition ile büyük strateji oyunu Stellaris'i konsola taşıyor. Aynı derin stratejik oynanış, zengin ve çeşitli uzaylı ırkları ve gelişmekte olan hikaye anlatımıyla Stellaris: Console Edition, galaksinin karmaşıklığını parmaklarının ucuna getiriyor. • Devasa ve yöntemsel olarak oluşturulan galaksiler ve keşfedebileceğin sayısız gezegen.• Kritik ticari ortakların veya medeniyetini köleleştirmeye çalışan düşmanların olabilecek vahşi, çılgın ve tehlikeli uzaylı ırkları.• İmparatorluğunun hayatta kalmasını ve gelişmesini sağlamak için stratejik uzay savaşları ve kaynak yönetimi.• Kendi çıkarların için acımasızca kullanabileceğin bilimsel anomaliler ve teknolojik mucizeler.• Dahili politikaları, grupları, gelenekleri ve daha fazlasını yöneterek iktidarını güvenceye al ve nüfusunu yönet.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Desperados III
499.00₺ 342.09₺
Hemen İncele
PS4
Skyworld
219.00₺ 258.86₺
Hemen İncele
PS4
Xcom 2 Collection
639.00₺ 127.80₺
Hemen İncele
PS4
Railway Empire
219.00₺ 172.55₺