Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Va-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action

Va-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Va-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

127.85₺

PsnStore

129.00₺

PsnStore ES

151.80₺

PsnStore UK

154.25₺

Çıkış tarihi: May 2, 2019
Geliştiren: Ysbryd Games Worldwide Limited
Yayıncı: Ysbryd Games Worldwide Limited
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
VA-11 Hall-A'ya Hoş Geldiniz!Bu dünyada şirketler üstün hüküm sürüyor, tüm insan yaşamı onları baskı altına almak için tasarlanan nanomakinelerle enfekte ve korkunç Beyaz Şövalyeler herkesin yasalara uymasını sağlıyor.Ancak bu hikaye bu insanlarla ilgili değil.VA-11 Hall-A'da, 'Valhalla' takma adıyla takılan bir barmensiniz. Glitch City'nin merkezinde sadece küçük bir bar olmasına rağmen, distopyanın bu bölgesinden en etkileyici insanları kendine çekiyor. Müşterilerinizi yağlayın, en ilginç hikayelerden haberdar olun.VA-11 Hall-A deneyimi, kararlarınızın geleneksel seçimlere değil, yaptığınız içeceklere bağlı olduğu dallanmış bir arsa sunar. Müşterilerinizi, zevklerini tanıyın ve hayatlarını değiştirecek içeceği hazırlayın.Bu dünyadışı deneyimde, Michael 'Garoad' Kelly'nin efsanevi elektronik film müziğinin tadını çıkarın.1 OyuncuDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© SUKEBAN GAMES All Rights reserved. Published by Ysbryd Games, Active Gaming Media Co., Ltd.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Observation
179.00₺ 213.15₺
PS4
Days Gone
429.00₺ 341.09₺