Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Elea

Elea oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Elea oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Elea sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Elea satın al!

PsnStore US

111.88₺

PsnStore UK

119.54₺

PsnStore

124.00₺

PsnStore ES

133.28₺

Çıkış tarihi: July 25, 2019
Geliştiren: SOEDESCO PUBLISHING
Yayıncı: SOEDESCO PUBLISHING
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Elea, uzay bilimcisi Elea olarak oynadığınız gerçeküstü bir bilim kurgu macera oyunudur. 2073 yılında, korkunç bir çocuk hastalığı Dünya'yı ele geçirir ve Elea’nın kocası Ethan, insanlığı yok olmaktan kurtarmak için güneş sisteminin dışındaki yaşanabilir bir gezegen olan Solace’ı kolonileştirme amaçlı bir keşif gezisine katılır. Bulunduğu yıldızlararası gemi olan Pilgrimage'ten, Solace gezegenine ulaştıktan kısa bir süre sonra haber alınamamaya başlar. On üç yıl sonra Elea, keşif ekibinin başına neler geldiğini araştırmak için bir kurtarma misyonuna katılır. Şimdiyse uzayda olağanüstü bir yolculuk onu beklemektedir.Klasik bilim kurgu yazarlarının kitaplarının esin kaynağı olduğu zengin ve dokunaklı bir hikâyeyi çözünUnreal Engine 4 ile desteklenen muhteşem grafiklere kendinizi bırakınHarika uzay ortamlarını, olağanüstü manzaraları ve detaylı iç mekânları keşfedinDış uzaydaki bu gizemli yolculukta beklenmeyeni bekleyin1 Oyuncuminimum 4 GB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© 2019 Kyodai Ltd. All Rights Reserved. Published by SOEDESCO®, Koddeweg 13, 3194 DH, Hoogvliet. All rights reserved.

Benzer Ürünler