Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Knack

Knack oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Knack oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Knack sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Knack satın al!

PsnStore

144.00₺

PsnStore US

172.17₺

PsnStore ES

205.10₺

Çıkış tarihi: Nov. 29, 2013
Geliştiren: Sony Interactive Entertainment Europe
Yayıncı: Sony Interactive Entertainment Europe
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
"[Önemli] Oyun Uygulaması “KNACK’s Quest”in Hizmet Bağlantısı Sonu29 Mart 2018'e gelindiğinde Oyun Uygulaması "KNACK's Quest"in bağlantı hizmeti sona erecek. Artık kullanılamayacak işlevleri onaylamak için aşağıdaki bilgileri okuyun.-Bağlantı hizmetinin bitiş tarihi ve saati29 Mart 2018 TSİ 13:00-Duraklat Menüsü altındaki 'Alma Öğesi' işlevleri gelecekte kullanılamayacakOyun Uygulaması sona erdiğinde bağlantı hizmeti tamamlandıktan sonra KNACK'i oynamaya devam edebileceksiniz.Macera sizi bekliyorYalnızca sıra dışı bir kahraman olan Knack, insanlığı acımasız Goblin ordusundan kurtarabilir. Knack'in güçlerini kullanarak dev bir yıkım makinesine dönüştürün, düşmanlarla savaşın ve dünyayı şok edecek bir sırrı açığa çıkarın.Şehirleri, mağaraları ve ormanları keşfedin• Büyümek için parçalar toplayın ve goblin düşmanlarını bertaraf edin.• Gizemli yadigarların ardında yatan gerçeği keşfedin.• Aksiyona katılması için bir arkadaşınızı alın ve birlikte Robo Knack olarak oynayın.• Cihaz parçalarını toplayın ve bunları arkadaşlarınızla paylaşın.Uyumluluk BildirimleriKnack™ ©2013 Sony Computer Entertainment Inc. Published by Sony Computer Entertainment Europe. Developed by Japan Studio. “Knack” is a trademark of Sony Computer Entertainment Europe. All rights reserved.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺