Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Rock'N Racing Off Road DX

Rock'N Racing Off Road DX fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Rock'N Racing Off Road DX satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

67.12₺

PsnStore

76.00₺

PsnStore UK

76.26₺

PsnStore ES

80.49₺

Çıkış tarihi: Nov. 29, 2016
Geliştiren: Unfinished Pixel
Yayıncı: Unfinished Pixel
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Aileniz ve arkadaşlarınızla Off Road yarış deneyimini yaşamaya hazır olun! Rock'N Racing Off Road DX ile patinajlar, çarpışmalar ve nefes kesen atlayışlarla dolu, en eğlenceli ve en heyecanlı yarışlar sizi bekliyor. Oyunu birkaç modda oynayabileceksiniz: Bilgisayara karşı modu, zamana karşı modu ve tek seferde 4 kişiye kadar birlikte oynayabileceğiniz çok oyunculu mod. Özellikler: - Çok sayıda farklı yarış pisti.- Bilgisayara karşı, zamana karşı ve 4 kişiye kadar çok oyunculu mod seçenekleri!- Gerçekçi sürüş fiziği, atlama ve çarpışmalar.- GamePad ile TV’siz mod.- Bolca Rock'N Roll müzik.Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1-4 Oyuncuminimum 275 MB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
Greedfall
219.00₺ 518.37₺
PS4
The Crew 2 Standard Edition
299.00₺ 59.80₺