Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Pineview Drive — Joe's Diner Horror Bundle

Pineview Drive — Joe's Diner Horror Bundle oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Pineview Drive — Joe's Diner Horror Bundle oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Pineview Drive — Joe's Diner Horror Bundle sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Pineview Drive — Joe's Diner Horror Bundle satın al!

PsnStore US

215.24₺

PsnStore

239.00₺

PsnStore UK

239.20₺

PsnStore ES

256.40₺

Çıkış tarihi: Feb. 28, 2017
Geliştiren: UNITED INDEPENDENT ENTERTAINMENT GMBH
Yayıncı: UNITED INDEPENDENT ENTERTAINMENT GMBH
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Pineview Drive: Pineview Drive’ın en sonunda eski, terk edilmiş bir malikane bulunur. Malikanenin girişimde binaya bakan endişeli bir adam duruyor. 20 yıl önce, eşi Linda ile bu binayı ziyaret etmişlerdi. Kaldıkları sürede eşi ardında tek bir iz bile bırakmadan kayboldu. Linda’nın gizemli kayboluşu çözülemedi.Joe’s Diner: Route 7’nin bir noktasında, hiçliğin ortasında, karşınıza Joe’s Diner çıkar. Bu eski lokanta, eskiden Kızılderili mezarlığı olan bir yerin üzerine inşa edilmiş. Gömülü kişilerin arasında iki rakip kabile reisi de var. Bu kabile reisleri, hayattayken birbirlerini çekemiyordu.Özellikler• Oyun-içi 30 gün• Müthiş ışıklandırma ve atmosfere uygun grafikler• Olağanüstü ses efektleri ve müzikler• İnsanı nefes nefese bırakan korku atmosferiPlayStation®4 CompatibleBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Pineview Drive / Joe's Diner ©2016 UIG Entertainment GmbH, developed by Visual Imagination Software, Joindots GmbH and SilentFuture UGhb.

Benzer Ürünler