Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Virginia — Special Edition Paketi

Virginia — Special Edition Paketi oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Virginia — Special Edition Paketi oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Virginia — Special Edition Paketi sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Virginia — Special Edition Paketi satın al!

PsnStore

16.00₺

PsnStore UK

22.13₺

PsnStore ES

23.08₺

Çıkış tarihi: Sept. 29, 2016
Geliştiren: 505 GAMES S.R.L.
Yayıncı: 505 GAMES S.R.L.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Special Edition, Virginia - oyun ve Resmi Müzüklerini içeriyor. çarpıcı resmetme tarzı ve heyecanlandırıcı müzikle yaratıcı bir şekilde anlatılmış bir kayıp kişi araştırmasını deneyimle.Özellikler•Film ve TV tarzında anlatılan bir hikayede oyuncuları içine alan sinematik düzenleme• Yoğun dramayla vurgulanmış ve unutulmaz ender karakterlere sahip rüya gibi bir yolculuk• Lyndon Holland tarafından bestelenmiş ve yenilenen Smecky Studio'da (Lost Highway, Mulholland Drive) Prag Filarmoni Orkestrası tarafından canlı olarak kaydedilmiş heyecanlandırıcı bir müzik• Twin Peaks, Fargo ve True Detective geleneğinde orijinal bir polisiye suç hikayesi• Çarpıci bir resimsel sanat tarzı, hareketli Virginia kırsalının ve küçük Amerikan kasabasının büyüsü altına gir.Virginia - Special Edition BundlePlayStation®4 ile uyumludur.minimum 3MB alan gerekir1 OyuncuDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p 1080p Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.©505 Games 2016. Tüm hakları saklıdır. Variable State Ltd. tarafından geliştirilmiştir. 505 Games tarafından yayımlanmıştır. 505 Games, Virginia ve 505 Games ve Virginia logoları, 505 Games S.p.A.'nın dünyanın her yerindeki markaları ve/veya kayıtlı markalarıdır.

Benzer Ürünler