Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Totally Reliable Delivery Service

Totally Reliable Delivery Service fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Totally Reliable Delivery Service satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

69.00₺

PsnStore US

125.99₺

PsnStore UK

140.89₺

PsnStore ES

151.01₺

Çıkış tarihi: April 1, 2020
Geliştiren: TINYBUILD LLC
Yayıncı: TINYBUILD LLC
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Sırt korseni bağla ve teslimat kamyonunu çalıştır, teslimat zamanı! İnteraktif sandbox dünyasında en fazla üç arkadaşınla katıl ve işi rastgele tamamla. Teslim edilemedi, bu tamamen Totally Reliable Delivery Service garantili!ÖZELLİKLER:Yerel ve Çevrimiçi çok oyunculu: Teslimatlarının güvenliğini sağlamak için kendi işini kendin gör ya da arkadaşlarına katıl ve takım çalışmanı sına.Arapsaçı Kontrollü: Tahmin edilemez ragdoll fiziği hızlı platform ile tanışıyor. Koş, sıçra ve kolaylıkla yakala ama bir şeye çarparsan şuurunu kaybedersin!Dikkat Dağıtma Dünyası: Teslimata bir ara ver ve oyna! Dünya çalışmak veya oynamak için kullanılan oyuncaklar, araçlar ve makinelerle tıka basa dolu.Ayaktakımı Çetesi: Mavi yakalı işçilerini özelleştir ve mevzuya dal, teslimat zamanı!

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺