Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Track Mayhem

Track Mayhem fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Track Mayhem satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

41.94₺

PsnStore

76.00₺

PsnStore UK

76.26₺

PsnStore ES

80.49₺

Çıkış tarihi: Feb. 4, 2020
Geliştiren: Goldmark Studios Inc.
Yayıncı: Goldmark Studios Inc.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Bir uzay gemisine atlayın ve adrenalinin tavan yaptığı, reflekslerinizi test edecek bir platformda geçen bu uçuş dolu aksiyonda yarışın.Kaos Pisti, sizi zorlu engellerle dolu uzay parkurunda kuantum levitasyonu ile havalanan bir uzay aracının koltuğuna geçiriyor.- Bağımlılık yaratan bir oyun deneyimi- Zorlu engellerle dolu bir parkur- Akıl alıcı geçişler- Basit ve eğlenceli kontrollerEvet, başta kolay başlayacak. Sonrasında her şey çok yoğun bir hal alacak. Hızınız artacak, refleksleriniz test edilecek, adrenaliniz tavan yapacak... Bu çılgınlığa ne kadar dayanabileceksiniz?Kaos Pisti, şekil değiştiren geçişleriyle birlikte, 10 benzersiz iç ve dış ortamda geçen seviyeden oluşan sonsuz bir seyir boyunca kesintisiz bir aksiyonu sizlerle buluşturuyor.Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1 OyuncuHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pHareket kontrol özellikleri için bir PlayStation®Move gezinti kontrol cihazı veya Kablosuz Kumanda gerekir.Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Goldmark Studios

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Trine 4: The Nightmare Prince
179.00₺ 252.22₺
PS4
Tumble VR
71.00₺ 83.98₺
PS4
Infinifactory
169.00₺ 210.10₺