Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Super Korotama — Koro Edition

Super Korotama — Koro Edition fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Super Korotama — Koro Edition satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

76.00₺

PsnStore UK

77.14₺

PsnStore ES

80.87₺

PsnStore US

85.26₺

Çıkış tarihi: March 12, 2020
Geliştiren: CATNESS GAME STUDIOS SL
Yayıncı: CATNESS GAME STUDIOS SL
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Bu paket, tam oyun Süper Korotama + 10 Özel avatarları içerirSüper Korotama, kullanıcının metal bir topu makinenin joystickleriyle yükseltilebilen dikey bir çubuk boyunca hareket ettirebileceği farklı delikli panellere sahip klasik bir retro tarzı arcade makinesi taklit eden bir arcade beceri oyunudur. Oyunun temel amacı, kalan deliklerden kaçınarak topu doğru deliğe koymaktır.Süper Korotama'nın, bir buz modu, bomba modu ve baş dönmesi modu gibi tüm seviyeleri geçtiğinizde açılan bazı seviyeleri ve değiştiricileri vardır. Oyunu daha da karmaşık hale getirecekler, ancak dünya sıralamasında daha yüksek puan almak için size daha fazla puan verecekler.Bu paket, tam oyun Süper Korotama + 10 Özel avatarları içerirBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Super Korotama is a product of Catness Game Studios SL, all rights reserved.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 255.95₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺