Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Twin Breaker: A Sacred Symbols Adventure

Twin Breaker: A Sacred Symbols Adventure fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Twin Breaker: A Sacred Symbols Adventure satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

84.45₺

PsnStore US

84.45₺

PsnStore

105.00₺

PsnStore UK

105.64₺

PsnStore ES

110.72₺

Çıkış tarihi: March 25, 2020
Geliştiren: LILLYMO GAMES inc.
Yayıncı: LILLYMO GAMES inc.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Twin Breaker, Arkanoid gibi 80'lerin arcade klasikleri tarzında, bir arsa, karakterler ve anlamı olan, hikayeye dayalı bir tuğla kırma oyunudur! 2300'lerde Dünya, gücünü ve prestijini savaşmak için değil yıldızlara ulaşmak için kullanan tecritçi Birleşik Devletler haricinde gezegenin çoğunu yutmuş bir Savaştan kurtarıyor. NASA’nın nesil gemileri uzayda kaybolduğunda, sadece iki pilot bunun nedenini bulabilir. 40 aşama, 4 patron dövüşü, Yeni Oyun +, ekstralar, çok sayıda hikaye ve diyalog, koleksiyon, sallanan bir film müziği ve eğlenceli bir Platin Kupa, İkiz Kırıcı hem geçmiş hem de gelecek için bir övgüdür. Oyun Lillymo Games tarafından geliştirilmiş ve PlayStation® medya kişiliği Colin Moriarty tarafından yazılmıştır.Bu Cross-Buy ürününü PS4™ ve “PS Vita” sürümlerine indirebilirsiniz.

None
None