Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Quest Hunter

Quest Hunter oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Quest Hunter oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Quest Hunter sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Quest Hunter satın al!

PsnStore US

258.31₺

PsnStore

285.00₺

PsnStore UK

299.03₺

PsnStore ES

307.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 4, 2020
Geliştiren: 2 ZOMBIE GAMES
Yayıncı: 2 ZOMBIE GAMES
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Quest Hunter, hikayeyi seçimlerinizle şekillendirdiğiniz izometrik bir aksiyon-RPG oyunudur. Tonlarla hazine ve sır keşfedip, bulmaca çözüp, karakterinizi geliştirip, yetenek seviyenizi yükseltip düşman patronların işini bitirin! Koltuğunuzda tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynayın ya da dört oyuncuya kadar çevrimiçi verin!+ Kooperatif modu: arkadaşlarınızla ister çevrimiçi, ister aynı koltukta tek ekranda (en fazla 4 oyuncu) oynayın. Kötülüğe karşı omuz omuza savaşın ya da hep birlikte düşmanın inini toplu mezara çevirin!+ Rasgele oluşturulan zindanlar: şansınızı deneyin, bakın bakalım zindandan çıkış yolunu bulabilecek misiniz! Bu sefer nerede olabilir? Sizi köşede bu sefer kim bekliyor?+ Görevler ve bulmacalar: ilerleyin, dönün, ışık yakın, değiştirin, kazın... Kısacası, çeşitli görevleri ve bulmacaları çözün. Kamptaki en zengin adam olmak için hazine haritalarını bulun!+ Beceriler ve süper güçler: karakter özelliklerini yükseltin ve yeni beceriler keşfedin. Yenilmez bir ölüm makinesi haline gelip bütün düşmanlarınızı toza çevirin!+ Silahlar, zırhlar ve eşyalar: silahınızı ve zırhınızı bulun, oluşturun ve yükseltin. İksirler pişirin ya da bomba yapın. İster kürek ve hasır şapka ister keskin bir bıçak ve kask alın - karar vermek size kalmış!+ Canavarlar ve patronlar: karanlıktan gelen gizemli canavarlar – meşalenizi yakın, canavarlar dağılacaktır. Sinsi haydutlar - paranızı onlara vererek hayatta kalabilirsiniz. Kurnaz patronlar –doğru yaklaşımı bulmalısınız!+ Hazine ve kupalar: Ceplerinizi yenilmiş düşmanlarınızın kupalarıyla doldurun. Tüm zulaları ve saklanma yerleri bulun. Karanlık Dünya'nın tüm hazinelerini kazarak çıkartın!Ve unutmayın: sadece meşalenin ışığı sizi güvende tutabilir!

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺