Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

This Is The Zodiac Speaking

This Is The Zodiac Speaking oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! This Is The Zodiac Speaking oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. This Is The Zodiac Speaking sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza This Is The Zodiac Speaking satın al!

PsnStore US

111.88₺

PsnStore UK

119.54₺

PsnStore

124.00₺

PsnStore ES

133.28₺

Çıkış tarihi: Oct. 15, 2020
Geliştiren: Klabater
Yayıncı: Klabater
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
This is the Zodiac Speaking", dünyanın en meşhurlarından biri ve henüz yakalanmamış seri katılı olan Zodiac'ın hikayesinden ilham alan gerçeğe dayalı, tek oyunculu, heyecan verici psikolojik bir oyundur. 70'lerin California'sına ait nostaljik görsellerle epik sinematik soundtrack'i ve klasik korku, soruşturma, gizli mekanizmalar ve keşfedilecek pek çok sonu harmanlar. THIS IS THE ZODIAC SPEAKING'İ OYNAYIN VE: • Amerika’nın henüz yakalanmamış en meşhur seri katilinin gerçeğe ve kanıtlara dayalı hikayesini keşfet. • Bu hikayeyi seri katilin saldırısından kurtulmuş bir kişinin bakış açısına göre tecrübe et, travmanla yüzleş ve Zodiac hakkındaki gerçeğe seni götürecek bir soruşturma yürüt. • Cinayetlerin arkasındaki detayları çöz, orijinal cinayet mahallerinden ilham alan yerleri ziyaret et, travmanı yönetmene yardımcı olacak gerçek psikolojik oturumları deneyimle. • Hepsi de soruşturma sonucu aldığınız karara dayanan 3 alternatif sonu ortaya çıkar. • Atmosferik film müziğinin ve orijinal retro'dan ilham alan sanat stilinin keyfini çıkar. • 70'lerin nostaljik ortamlarında gezin ve geçmişin California'sının aslına uygun olarak tasvir edilen kendine has noktalarını ziyaret ederken eski ortamları hisset.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Jüpiter Ve Mars
109.00₺ 143.47₺
Hemen İncele
PS4
Ao Tennis 2
239.00₺ 59.75₺
Hemen İncele
PS4
Skyworld
219.00₺ 258.86₺