Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

The Lost Cube

The Lost Cube fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Lost Cube satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

42.18₺

PsnStore UK

46.88₺

PsnStore

48.00₺

PsnStore ES

50.27₺

Çıkış tarihi: Feb. 25, 2021
Geliştiren: JANDUSOFT S.L.
Yayıncı: JANDUSOFT S.L.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Ulrik köyüne içine hayat geri nefes gitarıyla birlikte o büyülü kırmızı küp bulmalıdır."Kayıp Küp, Süper Et Boy ve Celeste gibi klasik başlıklar ilham alır zorlu bir platform oyunudur. Hikaye kuzey Avrupa'da küçük bir kasaba sokuldu yerde yaşanıyor. Her gün, özel bir melodi Magic gitar yoluyla yeryüzünde bir refah ilgili.ÖzellikleriEğer 60 el işi seviyeleri yendiği Kayıp Küp sabrınız test edecek. Her istasyon kendi tema vardır ve kanıtlanmış düşmanlar ilgi çekici ve eşsiz meydan okuma için. Sen konsantrasyon büyük bir ve önlemek düşman saldırılarına şans biraz ihtiyaç ve kasvetli durumundan köyünüzü geri alacaktır.hız değişikliği yaşayın ve kendinizi sonsuz oyun tarzında teste.Toplama gitar alır, çok fazla ölür ve en kısa sürede seviyeleri bitirmek için çalışıyorum.Dinamik ortamlarda çeşitli yüz olarak sessiz dünyanın ortam ses kendinizi kaybedin.Atmosferik ses efektleri ve muhteşem gitar melodiler."

None
None

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Desperados III
499.00₺ 218.06₺
Hemen İncele
PS4
Skyworld
219.00₺ 253.52₺
Hemen İncele
PS4
Xcom 2 Collection
639.00₺ 639.00₺
Hemen İncele
PS4
Railway Empire
219.00₺ 84.45₺