Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Bloody Shooters Bundle

Bloody Shooters Bundle fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Bloody Shooters Bundle satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

120.00₺

PsnStore US

142.82₺

PsnStore UK

164.39₺

PsnStore ES

171.16₺

Çıkış tarihi: Feb. 5, 2019
Geliştiren: Crunching Koalas Sp. z o.o. Sp. K.
Yayıncı: Crunching Koalas Sp. z o.o. Sp. K.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Bu paket içeriği: BUTCHER ve Lichtspeer: Double Speer Edition.BUTCHER hızlı temposu, 2D nişancısı, kana bulanmış aşk mektubuyla türünün kült klasiklerindendir. İnsanlığın son kalıntılarını silmek için programlanmış bir sayborg olarak tek amacın... hareket eden her şeyi imha etmek.Işın mızrağı fırlatma simülatörü LICHTSPEER antik germen geleceğini temel alan bir aksiyon oyunudur. 2 oyunculu işbirliği modu dahil!Işın mızrağınızı alıp, bir Germonaut’a dönüşün ve germen mitleriyle dolu diyarda bir uçtan diğerine yol alın. Stilinizle hayatta kalın, şanınız ve güçlü Tanrıların eğlencesi için savaşırken gücünüzü arttırın.Nişan al. Fırlat. Öldür. Öl. Bu LICHT Tanrılarının arzusu. Bu LICHTSPEER.PlayStation®4 ile uyumludur.Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.BUTCHER™ & © Transhuman Design. Lichtspeer™ & © Lichthund. Licensed by Crunching Koalas.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺