Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Arcade Archives Crime Fighters

Arcade Archives Crime Fighters oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Arcade Archives Crime Fighters oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Arcade Archives Crime Fighters sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Arcade Archives Crime Fighters satın al!

PsnStore

67.00₺

PsnStore US

68.81₺

PsnStore UK

69.28₺

PsnStore ES

71.72₺

Çıkış tarihi: March 18, 2021
Geliştiren: HAMSTER CORPORATION
Yayıncı: HAMSTER CORPORATION
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
"CRIME FIGHTERS", 1989 yılında KONAMI tarafından yayınlanan bir aksiyon oyunudur.Kaçırılan bir grup güzel kadını kurtarmak amacıyla karanlık bir suç çetesinin üssüne sızın.Çeşitli dövüş hareketleri ve silahlarla kötü adamdan sonra kötü adamı alt edin."Arcade Archives" serisi birçok klasik Arcade ustasını sadakatle canlandırdı.Oyuncular oyun zorluğu gibi çeşitli oyun ayarlarını değiştirebilir ve aynı zamanda arcade ekran ayarlarının atmosferini yeniden oluşturabilir. Oyuncular ayrıca dünyanın her yerinden yüksek puanlarla birbirlerine karşı rekabet edebilirler.Lütfen, video oyunları için bir nesil kuran başyapıtın keyfini çıkarın.* Seçenekler menüsü ve kullanım kılavuzu Japonca, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde mevcuttur.