Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Super Cloudbuilt

Super Cloudbuilt fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Super Cloudbuilt satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

168.99₺

PsnStore UK

187.89₺

PsnStore

189.00₺

PsnStore ES

201.39₺

Çıkış tarihi: July 25, 2017
Geliştiren: Double Eleven Limited
Yayıncı: Double Eleven Limited
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Eski dünyasından ve fiziksel bedeninden koparak garip bir dünyadaki terk edilmiş bir binada, boş bir hücrede uyanan genç asker Demi rolüne bürünün. Demi, üstesinden geldiği her zorlukta önünde uzanan geleceği yavaşça birleştiriyor.• Serbest koşu aksiyonunun inanılmaz başarılarında ustalaşırken becerinizi ve yaratıcılığınızı kullanın• Muazzam vahaların üstünde yüzen geniş bir dünyada koşun, gizli yolları keşfetmek için roketle güçlendirilmiş ekzo-kıyafetinizi kullanın ve performansınızı güçlendirmek için güçlendiriciler toplayın.• 200'ün üzerinde meydan okuma ve 3 oyun modunda şansınızı deneyin.• Şimşek hızında, aksiyon dolu hızlı koşu içerir: lider tahtalarında zirve için yarışınDemi yeni dünyayı anlayıp kabul mü edecek yoksa gerçekliğini sorgulayıp buna kafa tutmayı mı öğrenecek?1 Oyuncuminimum 1 GB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

None
None

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺