Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

The Surge

The Surge oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! The Surge oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. The Surge sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza The Surge satın al!

PsnStore

144.00₺

PsnStore US

172.17₺

PsnStore UK

191.33₺

PsnStore ES

205.10₺

Çıkış tarihi: May 16, 2017
Geliştiren: FOCUS HOME INTERACTIVE
Yayıncı: FOCUS HOME INTERACTIVE
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Dünyayı kurtaran mega kuruluş CREO'ya hoş geldin! İşteki ilk gününde başına gelen felaket seni baygın bırakıyor… uyandığında kendini ağır bir egzoiskelet ile donatılmış halde, binanın yerle bir olmuş bir kısmında buluyorsun. Robotlar kontrolden çıkmış, sayıları artmış ve çıldırmış mesai arkadaşların ve ipsiz sapsız serseriler - hepsi de senin ölmeni istiyor. İç organları hedef alan, sıkı bir yakın dövüş içinde asi ölümcül düşmanlar ve devasa patronlar. Düşmanlarının belirli uzuvlarını hedef alarak dilimlere ayır ve ileri teknoloji bir ganimet sistemiyle ganimetlerini kendin seç! Kendini düşmanlardan kesilen yeni silah ve zırhlarla donat ve seviyeni yükseltirken güçlenerek kendini tazele.PlayStation®4 özel öğeleri: CREO PS04 Limited Rig ve Cobalt Control Rod.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺