Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Hero Defense

Hero Defense oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Hero Defense oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Hero Defense sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Hero Defense satın al!

PsnStore US

258.31₺

PsnStore

259.00₺

PsnStore UK

299.03₺

PsnStore ES

307.70₺

Çıkış tarihi: Aug. 16, 2018
Geliştiren: HEADUP GAMES
Yayıncı: HEADUP GAMES
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Dünyanın en güçlü vampirini yok etmek için katillerden oluşan ekibinle yaşayan ölüler ordularını kazığa geçirmeli, kesip biçmeli ve yakmalısın!Kont Necrosis'i yenmek için çeşitli arenalarda savaşan beş özgün kahramanı kontrol et.HERO DEFENSE RTS, RPG ve Kule Savunması türü hayranlarını geliştirilebilir kahramanları stratejik olarak kullanarak uğursuz yaratıklardan oluşan sürüleri yok etmeye davet ediyor.Özellikler• RTS ve Kule Savunmasının yenilikçi bir karışımı olan bu oyunda düşmanı cezalandırmak için yaratıkları hızlıca öldür• Adanı kurtar, ekibini kur ve saatler süren anlatımlı bir hikayenin keyfini çıkar • Özel yetenekleriyle seni zorlayan devasa baş düşmanları yen• Derin bir RPG altyapısıyla karakterlerini özelleştir • Şehrini yeniden inşa et ve yeni binaları ve yetenekleri aç• Her kahramanın bireysel yetenek ağacına ulaşmak ve bunların seviyesini yükseltmek için XP kazan• Ganimetler topla ve yaşayan ölüleri donduran, yakan ve zehirleyen büyüler kullan1 Oyuncuminimum 3 GB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.©2018 Headup Games GmbH & Co. KG, all rights reserved.©2018 Happy Tuesday, all rights reserved.