Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Fighting Ex Layer (Standard Version)

Fighting Ex Layer (Standard Version) oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Fighting Ex Layer (Standard Version) oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Fighting Ex Layer (Standard Version) sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Fighting Ex Layer (Standard Version) satın al!

PsnStore

335.00₺

PsnStore US

344.44₺

PsnStore UK

346.89₺

PsnStore ES

359.01₺

Çıkış tarihi: June 28, 2018
Geliştiren: ARIKA CO., LTD.
Yayıncı: ARIKA CO., LTD.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
*[FIGHTING EX LAYER], [Character 01: Hokuto] ve [Gougi 01 Pack] ayrı satın alımlar için mevcuttur. Lütfen tekrarlayan satın alımların farkında olun.Çevrimiçi Çoklu Oyuncunun keyfini çıkarmak için bir PlayStation®Plus üyesi olmalısın.İçerik-[FIGHTING EX LAYER] Oyunu-Character 01: Hokuto-Gougi 01 PackAçıklamaARIKA'nın klasik EX karakterleri başka bir ağır dövüş için yeniden bir araya geliyor!Hem Çevrimdışı hem de Çevrimiçi olarak 1v1 dövüşleri oynamak mümkün.PlayStation™Store'dan satın alınan içerik tek bir Sony Entertainment Network hesabına kaydedilebilir ve çoklu cihazlarda oynanabilir fakat bunun her zaman bu şekilde olacağını garanti edemiyoruz. Ayrıntılar için, lütfen en yeni 'Mağaza Hakkında' bilgilerine bakın.Oyun içi satın alma opsiyonu1-2 OyuncuAğ Oyuncusu 2-2 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirirminimum 3 GB alan gerekirHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.©ARIKA CO.,LTD. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

Benzer Ürünler