Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Dream Daddy: A Dad Dating Simulator

Dream Daddy: A Dad Dating Simulator fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Dream Daddy: A Dad Dating Simulator satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

126.07₺

PsnStore

172.00₺

PsnStore UK

176.14₺

PsnStore ES

181.24₺

Çıkış tarihi: Oct. 31, 2018
Geliştiren: Game Grumps
Yayıncı: Game Grumps
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Bu oyun, Dream Daddy: Dadrector’s Cut'ı içerir. Oyunda kesilmiş içerikler, yeni yan görevler, oyun boyunca keşfettiğiniz mini oyunları yeniden oynama olanağı ve keyfini çıkarabileceğiniz tamamen yeni bir mini oyun bulunur!Siz ve kızınız, kısa bir süre önce sakin bir sahil kasabası olan Mapple Bay'e taşındığınızda, mahallenizdeki herkesin bekar, flört edebilecğiniz Babalar olduğunu keşfettiniz! Öğretmen Babayı mı tercih edeceksiniz? Gotik Babayı mı? Kötü Babayı mı? Veya bu oyundaki diğer ilgi çekici Babalardan bir başkasını mı? Çeşitli senaryoları ve oyun sonlarıyla Dream Daddy: A Dad Dating Simulator, üst üste ikinci yılda da yılın en çok beklenen Baba tabanlı oyunu olmayı umut ediyor.Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1 OyuncuHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Dream Daddy is copyright© Game Grumps, Inc.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺
PS4
Final Fantasy VII Remake
429.00₺ 503.94₺
PS4
Dark Souls: Remastered
499.00₺ 100.64₺