Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

King's Quest: The Complete Collection

King's Quest: The Complete Collection oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! King's Quest: The Complete Collection oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. King's Quest: The Complete Collection sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza King's Quest: The Complete Collection satın al!

PsnStore

43.80₺

PsnStore US

51.46₺

PsnStore UK

57.36₺

PsnStore ES

61.45₺

Çıkış tarihi: July 29, 2015
Geliştiren: Activision Blizzard Int'l BV
Yayıncı: Activision Blizzard Int'l BV
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
King's Quest: The Complete Collection (1. ila 5. Bölümler) ile tasarruf edin. Bu koleksiyon size 5 bölümün tamamı ile sadece The Complete Collection'a özel ek tema ve hikaye sonuna inanılmaz bir fiyata erişim imkanı sunuyor!İçerikte yer alanlar:1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. BölümHikaye SonuTema•King's Quest, orijinal oyunların sevilmesini sağlayan unutulmaz hikaye anlatım tarzı, şaşırtmacaları, bulmacaları ve tabii ki sayısız ölme yoluna sadık kalarak macera oyunlarını yeni bir döneme taşıyor!•Cesaret, Bilgelik ve Merhamet timsalleri arasında seçim yaparak bu seçimlerin Graham'ın yolculuğunda ve sonraki bölümlerde sebep olacağı dalgalanmaları görün!•Birden fazla çözümü olan bulmacalar, oyuncuları envanterlerindeki öğeler ve çevreleri ile çeşitli denemelerde bulunmaları için teşvik edecek.•Daventry'de en beklenmedik ve ilginç yoldaşlardan kendinize arkadaşlar edinebilirsiniz!Gelecek olan bölümler 2015 ve 2016 yayınları sırasında oyun içinden indirilebilir.King's Quest: The Complete CollectionCompatible with PlayStation®4.128KB minimum space required1 PlayerDUALSHOCK®4 Vibration FunctionHDTV screen resolution: 720p 1080i 1080p Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Benzer Ürünler