Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Mousecraft

Mousecraft fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Mousecraft satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

57.00₺

PsnStore UK

76.26₺

PsnStore ES

80.49₺

Çıkış tarihi: July 9, 2014
Geliştiren: Curve Digital
Yayıncı: Curve Digital
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Bu akıllı bulmaca-macera oyununda bir farenin çalıştırdığı gizemli makinenin potansiyelini ortaya çıkarmaya çalışan çılgın kedi bilim adamının destansı hikâyesini keşfet.MouseCraft'ta oyuncular, yolları üzerinde farklı Tetromino türlerini üst üste istifleyip hedeflerine yönlendirerek bir grup farenin amansız peynir avında yardım edecek. MouseCraft, tamamıyla benzersiz bir oyun yaratmak için klasik bulmaca unsurlarını birleştiriyor.- Akıllı blok istifleme oyunu: Engellerin üstesinden gelmek için jel blokları, yeni yollar açmak için patlayıcı blokları ve düşmanlarını yok etmek için elektrikli blokları kullan.- Beş farklı yerde 80 farklı seviyede bulmacaları çözerek becerilerini göster.- Akıllı bir puanlama sistemi ile toplanabilir 'Anima Parçaları,' oynanışı kolaylaştırırken ustalaşmayı zorlaştıracaktır.- Güçlü seviye editörü ile kendi seviyelerini yarat.Bu Cross-Buy ürününü PS3™, PS4™ ve PS Vita sürümlerine indirebilirsiniz.1 PlayerRemote Play Supported (PS4™)Cross Platform Features PS4™ - PS VitaHDTV Screen Resolutions: 720p, 1080i, 1080pMinimum Save Size 2MBNetwork FeaturesTouchscreenDual Analog SticksBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. PS4: Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.PS3: PS3 sistemlerinden etkinleştirilmiş 2 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.PS Vita: Uyumlu Taşınabilir Konsol sistemlerinden etkinleştirilmiş 3 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.MouseCraft ™ & © Crunching Koalas. Licensed by Curve Digital.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Trine 4: The Nightmare Prince
179.00₺ 252.22₺
PS4
Jüpiter Ve Mars
109.00₺ 42.18₺
PS4
Tumble VR
71.00₺ 83.98₺