Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Ranch Planet

Ranch Planet oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Ranch Planet oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Ranch Planet sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Ranch Planet satın al!

PsnStore US

60.20₺

PsnStore

67.00₺

PsnStore UK

69.28₺

PsnStore ES

71.72₺

Çıkış tarihi: June 15, 2018
Geliştiren: Gamepoch, Inc.
Yayıncı: Gamepoch, Inc.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Ranch Planet, Aoga Tech tarafından geliştirilen ve tanımlanan dünyanın ilk WRG VR oyunu.【Hikaye geçmişi】Uzak yıldızlararası uzayda Ranch Ranch gezegeni adı verilen bir gökada. Burada eski bir kral ve sevimli kızı R Princess Rilla yaşıyordu. Ancak sud ani bir talihsizlik ile huzurunu yitirdi - kral çok hastaydı ve kötü teneke adam muhafızı kralın otoritesini gasp etmeye çalıştı ya da tüm gezegeni yok edecekti ~ Prenses Rilla yardım için Galaksinin Muhafızlarına işaret etti. Bir yıldız savunma savaşı başlamak üzere.Gam Oyunun Tanıtımı】1 catch Yakalama ağını açmak için tetiği çekin ve ardından ağı geri çekmek için kolu diğer elinizle döndürün.2 parties Taraflar, bir hayvan üzerinde savaşmak zorundadırlar ve başarılı bir şekilde sürükleyerek skoru kazanmışlardır. Hayvan ne kadar büyükse, skor o kadar yüksek olur.Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1 OyuncuDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720pPlayStation®Move hareket kontrol cihazı ve PlayStation®Camera gereklidir.Bu ürünü oynamak için PlayStation®VR ve PlayStation®Kamera gereklidir.Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.©AOGA TECH ALL RIGHTS RESERVED.