Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Marvel Vs. Capcom: Infinite — Standard Edition

Marvel Vs. Capcom: Infinite — Standard Edition oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Marvel Vs. Capcom: Infinite — Standard Edition oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Marvel Vs. Capcom: Infinite — Standard Edition sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Marvel Vs. Capcom: Infinite — Standard Edition satın al!

PsnStore

44.75₺

PsnStore US

86.04₺

PsnStore ES

102.50₺

PsnStore UK

104.58₺

Çıkış tarihi: Sept. 19, 2017
Geliştiren: CE EUROPE LIMITED
Yayıncı: CE EUROPE LIMITED
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
İki katmanlı evrendeki destansı çarpışma, büyük bir saygı duyulan aksiyon-savaş oyun serisinin yeni çağı Marvel vs. Capcom: Infinite ile geri dönüyor. Marvel ve Capcom evrenleri, simgeleşmiş karakterler aksiyon dolu bir oyuncuya karşı oyuncu savaşında çarpışmak için bir araya geliyor. Ultron Sigma, tüm biyolojik yaşamın kökünü sistematik bir şekilde kurutmaya başlıyor. Her türlü tehlikeye karşı kahramanlar küllerinden doğuyor ve büyük tehdide birlikte karşı koyuyor, tek umutları ise kudretli Infinity Stone'larda yatıyor. PS4™'e özel olan 'Captain Marvel Major Carol Danvers Kostümü' içeriği dahildir.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺