Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Skyforge: Falcı/Cadı Hızlı Oyun Paketi

Skyforge: Falcı/Cadı Hızlı Oyun Paketi fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Skyforge: Falcı/Cadı Hızlı Oyun Paketi satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore UK

59.27₺

PsnStore

62.00₺

PsnStore ES

65.68₺

Çıkış tarihi: May 16, 2017
Geliştiren: MY.COM
Yayıncı: MY.COM
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Bu pakette şunlar vardır:- Falcı/Cadı Sınıfı- Üç (3) Günlük Premium AboneliğiPremium Aboneliği: Görevler bitirince kazandığın ödülleri arttırır ve başka bonuslar sağlarFalcı/Cadı Hakkında:Cadılar ve Falcıların karanlık büyüden oluşan bir cephanelikleri vardır: lanetler, korkunç yaratıklar, gizemli iksirler ve tabii ki de onlara hem güçlü bir silah hem de ulaşım imkanı sağlayan sadık süpürgeleri...HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080iBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Greedfall
219.00₺ 518.37₺
PS4
The Crew 2 Standard Edition
299.00₺ 59.80₺