Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Life Goes On: Done To Death

Life Goes On: Done To Death fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Life Goes On: Done To Death satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore UK

93.88₺

PsnStore

95.00₺

PsnStore ES

100.64₺

PsnStore US

109.12₺

Çıkış tarihi: May 26, 2016
Geliştiren: INFINITE MONKEYS ENTERTAINMENT LTD
Yayıncı: INFINITE MONKEYS ENTERTAINMENT LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Life Goes On: Done to Death, kahraman şövalyeleri ölüme gönderdiğiniz ve cesetleri bulmacaları çözmek için kullandığınız kara mizah türünde bir platform oyunu. Sonsuza kadar yaşamayı aklına koymuş olan bir kral, şövalyelerden oluşan ordusunu Yaşam Kadehi’ni bulmaya gönderir. Görevi başarabilmek için onlarca şövalyeyi vahşice kurban etmeniz gerekecek. Güvenli yollar açmak için şövalyeleri kazıklara oturtacak, yüksek alanlara ulaşmak için onları buz küpleri şeklinde donduracaksınız. Kapıları açmak için şövalyelere elektrik çarptıracak ve onları top güllesi yerine ateşleyerek stratejik açıdan önemli butonların üzerine indireceksiniz. Hatta şövalyelerinizi akılsız ve vahşi zombilere çevirerek size bulmaca çözmede arkadaşlık etmelerini sağlayacaksınız. Son derece zorlu ve tuzaklarla dolu 65 bölümdeki bulmacaları çözmeye çalışırken, kimseye merhamet göstermeyeceksiniz. Bu oyunda ölmek aksilik değil, sizi çözüme götüren yegâne şey olacak.1 OyuncuDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© Infinite Monkeys Entertainment, Ltd. 2016

PS4

Benzer Ürünler

PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 336.33₺