Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

The Last Blade 2

The Last Blade 2 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Last Blade 2 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

37.95₺

PsnStore UK

42.18₺

PsnStore

43.20₺

PsnStore ES

45.23₺

Çıkış tarihi: May 25, 2016
Geliştiren: SNK CORPORATION
Yayıncı: SNK CORPORATION
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
“Cehennem Kapısı (Hell’s Gate)“, hayat ve ölüm arasındaki sınırdır. Dört 'Mitolojik Sembol (Mythological Symbols)' ölüler dünyasından uyanan büyük ruh ile savaşmaya ve onu doğrudan “Cehennem Kapısı (Hell's Gate)“na göndermeye hazırlanıyor. Bir önceki bölümden 12 savaşçıya ek olarak, 4 yeni marka karakter ve 2 gizli karakter, 18 kişilik harika kadroya katılıyor. “GÜÇ (POWER)”, “HIZ (SPEED)”, “EXTREME” modları arasından favori kılıç atak tipininizi seçin. Düşmanınızın ataklarını karşılamak için “GERİ PÜSKÜRT (REPEL)” mekanizmasında uzmanlaşın, ve zamanı geldiğinde savaşın yönünü değiştirmek için “SÜPER GİZLİ KIRBAÇ (SUPER SECRET SLASH)”, “SAKLI GİZLİ KIRBAÇ (HIDDEN SECRET SLASH)” ve “ENİGMA ÇILGIN ATAK (ENIGMA FRENZY-ATTACK)” nihai tekniklerini aktive edin! Bugüne dek hala dünyada kılıç bazlı savaş oyunlarının zirvesi kabul edilen “THE LAST BLADE 2”yi keşfedin ya da yeniden keşfedin! Bu Cross-Buy ürününü PS4™‎ ve PS Vita sürümlerine indirebilirsiniz.

None
None