Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Super Mutant Alien Assault

Super Mutant Alien Assault oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Super Mutant Alien Assault oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Super Mutant Alien Assault sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Super Mutant Alien Assault satın al!

PsnStore US

86.04₺

PsnStore UK

113.55₺

PsnStore

115.00₺

PsnStore ES

123.02₺

Çıkış tarihi: July 12, 2016
Geliştiren: SURPRISE ATTACK PTY LTD
Yayıncı: SURPRISE ATTACK PTY LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Ağzına kadar kilidi açılabilir silahlar, patlayıcılar, özel yetenekler ve savunma manevralarıyla doldurulmuş acımasız saldrı ve savaş platform oyununda, uzay geminizi radyasyona bulanmış uzaylılardan temizlemek için rastgele odalarda ölümle dans edin.Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1-2 Oyuncuminimum 150 MB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© 2016 Cybernate Pty. Ltd. All rights reserved.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺